Kancelaria prawna SMW Legal Stolarski, Majewski i Współpracownicy Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

730 136 174 kontakt@smw.legal

doradztwo kontraktowe

Dobrze przygotowane umowy pozwalają zyskać przewagę konkurencyjną i zwiększyć bezpieczeństwo kontaktowe. Jesteśmy kreatywni i poza standardowymi rozwiązaniami stawiamy na unikalne konstrukcje – z korzyścią dla naszych Klientów. Nasi prawnicy przygotowali już setki różnego typu umów. Świadczymy pełne doradztwo kontaktowe.

W przypadku braku dokumentacji kontraktowej, opracowujemy we współpracy z Klientem i jego pracownikami odpowiednie wzorce kontraktowe, specjalnie przygotowane pod jego potrzeby. Jeśli u Klienta funkcjonują już stosowne kontrakty, przeprowadzamy ich audyt, zakończony raportem określającym potrzeby zmian. Następnie na zlecenie Klienta wprowadzamy stosowne modyfikacje. Angażując Klienta i jego kadry dokonujemy wdrożenia przygotowanej dokumentacji, a następnie na bieżąco monitorujemy jej funkcjonowanie we właściwym dla nich środowisku biznesowym. Pozwala to rozwijać wzór danego kontraktu na podstawie doświadczeń wynikających z wykonywania konkretnej umowy w ramach określonej transakcji. W razie potrzeby pomagamy zmienić już zawartą umowę. Wreszcie wspieramy Klientów w procesie zakończenia realizacji kontraktu, zarówno zgodnie z pierwotnymi założeniami, jak i poprzez jego rozwiązanie.

Nasze doradztwo kontraktowe nie ogranicza się tylko do spisania pisemnej wersji umowy, jej zmiany i rozwiązania. Wspieramy naszych Klientów w negocjacjach biznesowych i renegocjowaniu zawartych już umów, pomagając im osiągnąć porozumienie z kontrahentem. Wspieramy Klientów w rozwiązywaniu sporów bez konieczności wszczynania postępowań sądowych, które traktujemy jako ostateczność.

Odnajdujemy się w każdej rzeczywistości biznesowej. Traktujemy doradztwo kontraktowe jako usługę, dzięki której nie tylko zabezpieczymy interesy Klienta, ale także pomożemy mu skutecznie kontraktować, zawierać korzystne dla niego transakcje i rozwijać prowadzoną przez niego działalność. Stosujemy więc zarówno rozwiązania przygotowane dla umów zawieranych w warunkach ostrej konkurencji, przy niskim wzajemnym zaufaniu kontrahentów, jak i dla kontraktów opartych na współpracy stron, ich dobrej wierze i wspólnym dążeniu do realizacji określonego projektu.

Każdy typ kontraktu ma swoją specyfikę, na którą wpływa dodatkowo branża w której funkcjonuje Klient. Dlatego świadczymy doradztwo kontraktowe zróżnicowane pod kątem branży.

Doradztwo kontraktowe – oferty szczególne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami szczególnymi:

prawo umów budowlanychumowa kontraktacji

Zapraszamy do kontaktu z naszym prawnikiem:

KSradca prawny Kamil Stolarski
t. 730 136 174
kamil.stolarski@smw.legal