Kancelaria prawna SMW Legal Stolarski, Majewski i Współpracownicy Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

730 136 174 kontakt@smw.legal

IT w Logistyce GigaCon 2017

IT w Logistyce GigaCon

Pragniemy poinformować o prelekcji, którą radca prawny Kamil Stolarski wygłosi podczas tegorocznej konferencji IT w Logistyce GigaCon, która odbędzie się dnia 13 czerwca 2017 roku. Tematem wystąpienia będzie “Kontrakt w łańcuchu dostaw – relacje biznesowe w języku prawnym”. Rozpocznie się ono o godzinie 14:35.

Kontrakt nie powinien być traktowany jako dokument pełen zastawionych na kontrahentów pułapek, którego podpisanie nic nie wnosi do relacji biznesowych. Może być on źródłem transparentnych reguł, wypracowanych przez strony w ramach procesu kontaktowania, tworzących ramy dla opartej na współpracy wymiany gospodarczej. Dlatego też prelekcja zostanie poświęcona temu, w jaki sposób stosunki prawne w łańcuchu dostaw powinny być ujmowane w języku prawnym.

Tematyka IT w Logistyce GigaCon

Konferencja kierowana jest do osób, zainteresowanych nowymi rozwiązaniami w zarządzaniu. Prelekcje zostały podzielone na dwie sesje tematyczne. Pierwsza z nich dotyczy magazynu i produkcji, druga dystrybucji i transportu. Prócz wykładów merytorycznych, prowadzonych przez specjalistów, podczas konferencji odbędą się również prezentacje firm zajmującym się rozwiązaniami IT w logistyce, na których opowiedzą o swoich produktach.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://gigacon.org/event/log_waw_17/