Kancelaria prawna SMW Legal Stolarski, Majewski i Współpracownicy Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

730 136 174 kontakt@smw.legal

Krak.Zam 2017 – Prawo Zamówień Publicznych w Praktyce

Zapraszamy na warsztaty „Wypełnianie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ)”, które odbędą się w Krakowie dnia 17 listopada 2017 r. w godzinach 15:30 – 17:00,
w trakcie konferencji Krak.Zam 2017 – Prawo Zamówień Publicznych w Praktyce.

Podczas konferencji zespół doskonałych ekspertów oraz praktyków omówi aktualne problemy wynikające ze stosowania prawa zamówień publicznych.

Prawo zamówień publicznych to zarówno teoria, jak i praktyka. Z tego powodu konferencja łączy w sobie wykłady i warsztaty praktyczne. Kończące konferencję warsztaty dotyczące Wypełniania Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) poprowadzi radca prawny Konrad Majewski z naszej kancelarii.

Konferencja skierowana jest do wszystkich uczestników rynku zamówień publicznych (wykonawców, zamawiających, prawników).

Krak.Zam 2017 – Prawo Zamówień Publicznych w Praktyce

Konferencja Krak.Zam 2017 – Prawo Zamówień Publicznych w Praktyce zaplanowana jest na 17 listopada 2017 roku w Qubus Hotel przy ulicy Nadwiślańskiej 6, 30-527 Kraków.

Rejestracja dla odwiedzających dostępna jest na stronie: http://krak-zam.pl

SMW Legal to kancelaria obsługująca przedsiębiorstwa bazujące na innowacjach, zapewniając im bezpieczeństwo prawne i przewagę konkurencyjną. Doradzamy prawnie w zakresie nowoczesnego budownictwa, szczególnie specjalizujemy się w technologii BIM. Nasz zespół regularnie bierze udział w panelach dyskusyjnych oraz konferencjach dotyczących technologii BIM i prawa zamówień publicznych, stając się wiodącą kancelarią na rynku w tym obszarze.

Zapraszamy do zapoznanie się z ofertą kancelarii dotyczącą doradztwa w zakresie zamówień publicznych i szkoleń z prawa zamówień publicznych.