Kancelaria prawna SMW Legal Stolarski, Majewski i Współpracownicy Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

730 136 174 kontakt@smw.legal

Praca zdalna

 

Chcielibyśmy poinformować, iż  od 16 marca do odwołania cały zespół Kancelarii SMW Legal pracuje zdalnie. Decyzja o pracy zdalnej została podjęta z uwagi na troskę o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, ich najbliższych oraz klientów kancelarii. Jest również zgodna z rekomendacjami władz.W związku z tą nadzwyczajną sytuacją na bieżąco analizujemy istniejące, jak również nowo tworzone regulacje prawne oraz sposób ich zastosowania dla ochrony biznesu. Codziennie pogłębiamy swoją wiedzę w tym zakresie i szukamy korzystnych rozwiązań prawnych.

 

Pomimo zaistniałej sytuacji nieprzerwanie zapewniamy wsparcie prawne. Spotkania osobiste zastępujemy wideokonferencjami. Dysponujemy w tym zakresie odpowiednim zapleczem informatycznym i rozwiązaniami organizacyjnymi.

 

W przypadku zauważenia jakichkolwiek problemów prawnych związanych z zaistniałą sytuacją, jaki jakichkolwiek pytań w tym zakresie – zachęcamy do kontaktu. W przypadku planowania działań mających na celu przygotowanie przedsiębiorstwa do sprostania zagrożeniu COVID-19, służymy wiedzą dotyczącą ich prawnych skutków, jak i możliwości niwelowania ich negatywnego wpływu na funkcjonowanie firmy.

 

Państwa opiekunowie będą dostępni pod telefonem oraz mailem. Wszystkie nasze usługi funkcjonują w miarę możliwości bez zmian.

 

Dziękujemy za zaufanie!


Zapraszamy do kontaktu:
t. 730 136 174
e-mail: kontakt@smw.legal