Kancelaria prawna SMW Legal Stolarski, Majewski i Współpracownicy Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

730 136 174 kontakt@smw.legal

Szkolenia prawo zamówień publicznych

Jako kancelaria od lat prowadzimy szkolenia z prawa zamówień publicznych (Pzp). Przeprowadziliśmy już ponad 500 godzin szkoleń dla uczelni wyższych, zamawiających publicznych i wykonawców. Prawnicy kancelarii mogę przeprowadzić szkolenia z Pzp w różnym wymiarze: od krótkich kilku godzinnych szkoleń lub warsztatów, po dwu-trzy tygodniowe kursy.

Dlatego też tematyka organizowanych przez nas szkoleń z zakresu prawa zamówień publicznych obejmuje poszczególne elementy prawa zamówień publicznych, jak i całościowe omówienie tej dziedziny prawa. Prowadzimy szkolenia zaawansowane – dla osób, które od lat pracują już z zamówieniami publicznych – oraz szkolenia podstawowe – dla tych, którzy dopiero zaczynają. Realizujemy zajęcia w formule otwartej i zamkniętej. Obok obsługi merytorycznej szkoleń z zamówień publicznych, możemy w całości je zorganizować (z cateringiem, salą i innymi tego typu kwestiami). Wydajemy certyfikaty lub zaświadczenia dla uczestników. Większość przeprowadzonych przez nas szkoleń z prawa zamówień publicznych stanowiły szkolenia będące elementem doskonalenia kadr.

Prowadzący szkolenia prawnicy posiadają bogate doświadczenie praktyczne, nie tylko w zakresie szkoleń z zamówień publicznych, ale przede wszystkim w pracy na rzecz zamawiających, wykonawców, jak i instytucji kontrolnych.


Szkolenia Pzp – wykładowcy

szkolenia pzp - Kamil Stolarski

Kamil Stolarski

Radca prawny, członek zarządu Stowarzyszenia buildingSMART Polska, doktorant na Wydziale Prawa i Administracji UJ. Prowadził zajęcia dydaktyczne na Uniwersytecie Jagiellońskim, Akademii Górniczo-Hutniczej i Akademii Sztuki Wojennej.

 


szkolenie prawo zamówień publicznych - Konrad Majewski

Konrad Majewski

Radca prawny, były pracownik Urzędu Zamówień Publicznych, gdzie kontrolował przetargi publiczne. Prowadził zajęcia dydaktyczne na Akademii Górniczo-Hutniczej i Akademii Sztuki Wojennej.


Szkolenia z nowego Pzp

Posiadamy ofertę szkoleń z nowej ustawy Prawo zamówień publicznych, która ma wejść w życie 1 stycznia 2021 r., o czym pisaliśmy tutaj: [LINK].

Jeśli są Państwo zainteresowani takim szkoleniem, zapraszamy do kontaktu: + 48 730 136 174 lub napisz e-mail: aleksandra.wis@smw.legal.

Za organizację szkoleń odpowiedzialna jest Aleksandra Wis – Dyrektor Operacyjny SMW Legal.


Szkolenia Pzp – doświadczenie

Nasze doświadczenie w zakresie szkoleń z Pzp obejmuje:

  • wykłady/krótkie szkolenia: takie przeprowadziliśmy między innymi w trakcie targów w EXPO w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Warszawie oraz licznych konferencji;
  • jednodniowe specjalistyczne szkolenia z prawa zamówień publicznych: zrealizowaliśmy je między innymi na zlecenie 1. Bazy Lotnictwa Transportowego w Warszawie, Koła Grodzkiego Oddziału Małopolskiego PZIBT w Krakowie, Województwa Opolskiego, Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, Związku Mostowców Rzeczypospolitej Polskiej, Dowództwa Garnizonu Warszawa;
  • dwu-trzydniowe specjalistyczne warsztaty z prawa zamówień publicznych: w tym na rzecz Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie i Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie;
  • pełne kursy z zakresu zamówień publicznych organizowane na rzecz Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie w ramach Centrum Doskonalenia Kursowego Oficerów.

 

Kluczowi dotychczasowi Klienci:

Szkolenia pzpSzkolenia PzpSzkolenia Pzp

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Szkolenie Pzp – metody

Prawnicy kancelarii prowadzą szkolenia z prawa zamówień publicznych z wykorzystaniem różnych metod dydaktyczno-szkoleniowych. Wykorzystujemy formę wykładu, szczególnie interaktywnego, prowadzimy warsztaty – w tym z wykorzystaniem case study. Często prowadzimy rozbudowane ćwiczenia, które w szczególny sposób angażują uczestników szkoleń z pzp.

 


Potrzebujesz szkolenia z Pzp? Zadzwoń: + 48 730 136 174 lub napisz e-mail: aleksandra.wis@smw.legal.

Za organizację szkoleń odpowiedzialna jest Aleksandra Wis – Dyrektor Operacyjny SMW Legal.