Kancelaria prawna SMW Legal Stolarski, Majewski i Współpracownicy Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

730 136 174 kontakt@smw.legal

Targi EUROTOOL, szkolenia prawne i panele dyskusyjne

eurotool

W dniach 13-15 października 2015 r. w Krakowie odbędzie się jedno z największych wydarzeń dla branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej: 20 Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®. Równolegle odbywać się będą 7 Międzynarodowe Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO.

Wydarzenie organizowane jest przez Targi w Krakowie sp. z o.o., w budynku EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9. Zapraszamy do odwiedzenia strony Targów.

W trakcie Targów będziecie Państwo mogli zapoznać się z ofertą wystawców, zdobyć wiedzę o nowościach w branży i innowacyjnych rozwiązaniach. Duży nacisk postawiono na kooperację przemysłową. Dlatego Targom towarzyszyć będą Salony: Technologii CAx, Kooperacji Przemysłowej oraz Automatyki i Robotyki. Będzie to zatem świetna okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych.

Dodatkowo dzięki M&S Doradcy Strategiczni będą Państwo mogli poszerzyć swoją wiedzę w zakresie aspektów prawnych prowadzonego przez Państwa biznesu. Codziennie w godzinach 10:45-13:30 prowadzić będziemy krótkie szkolenia:

10:45-11:30: Umowy: jak zmniejszyć ryzyko w transakcjach handlowych?

11:45-12:30: Handel z zagranicą – aspekty prawne.

12:45-13:30: Rewolucja w zamówieniach publicznych: nowe dyrektywy i nowa ustawa.

Szczegółowy program.

Dodatkowo 14 października 2015 r. będziecie Państwo mogli usłyszeć naszych prawników w trakcie dynamicznych paneli dyskusyjnych Speakers Corner organizowanego przez redakcję czasopisma „MM Magazyn Przemysłowy”. Kamil Stolarski wypowie się w temacie innowacyjności firm przemysłowych w Polsce (godz. 10:05-10:45), a Konrad Majewski będzie mówił o kooperacji przedsiębiorstw (godz. 14:30-15:10).

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Targach zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania jest zaproszenie, uprawniające do bezpłatnego wstępu na Targi, pod warunkiem rejestracji w Punkcie Rejestracji Gości. Jeśli chcą Państwo takie zaproszenie otrzymać wystarczy udostępnić stosowny wpis na portalu Facebook lub Google+ i podać datę, do kiedy powinna wejść w życie nowa ustawa Prawo zamówień publicznych. Odpowiedzi szukajcie Państwo na Budujwprawie.pl.