Kancelaria prawna SMW Legal Stolarski, Majewski i Współpracownicy Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

730 136 174 kontakt@smw.legal

Warsaw Build 2016

Warsaw Build

Zapraszamy na szkolenie „Nowelizacja Prawa zamówień publicznych dla budownictwa”, które odbędzie się w Warszawie w dniu 18.11.2016 r. (godz. 12:00 – 15:00), w trakcie Warsaw Build – IV Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie.

Prawnicy z naszej kancelarii podczas ostatniego dnia targów omówią ostatnią dużą nowelizację ustawy Prawo zamówień publicznych, ze szczególnym uwzględnienie zagadnień istotnych dla budownictwa. Podczas panelu szczegółowo zostaną zaprezentowane następujące kwestie:

  • JEDZ – Jednolity Europejski Dokument Zamówienia,
  • jak nie dać się wykluczyć – przesłanki wykluczenia po nowelizacji,
  • koszty cyklu życia zamiast ceny – rewolucja w kryteriach oceny ofert,
  • zmiana umowy o realizację zamówienia publicznego,
  • zmiany kluczowe dla podwykonawców.

Nowelizacja ustawy Prawo zamówień publicznych weszła w życie w dniu 28 lipca 2016 r. i wprowadziła rewolucyjne w stosunku do obowiązujących dotychczas zasady udzielania zamówień publicznych. Dla branży budowlanej ma to niebagatelne znaczenie. Wiedza o nowych regułach ofertowania do sektora publicznego może znacznie zwiększyć konkurencyjność przedsiębiorstwa i skuteczność w pozyskiwaniu zamówień publicznych.

Warsaw Build

Targi Warsaw Build zaplanowano na 16 – 18 listopada 2016 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ulicy Ignacego Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa.

Bezpłatna rejestracja dla odwiedzających dostępna jest na stronie: http://warsawbuild.pl/Dla-Odwiedzajacych/Rejestracja-odwiedzajacych.aspx

warsaw_build_poland_2